Marvel Run Jump Smash

Marvel Run Jump Smash 1.0.2

Biegaj, skacz i miażdż, niczym superbohaterowie Marvela

Marvel Run Jump Smash to gra w rodzaju endless runner, w której wcielisz się w super bohaterów z komiksów Marvela. Pokaż światu, kto jest największym superbohaterem w historii!

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Kolorowa, robiąca wrażenie grafika
  • Proste sterowanie
  • Ulubieni bohaterowie ze świata Marvela

Wady

  • Zawiera błędy
  • Niezbyt oryginalna

Niezły
6

Marvel Run Jump Smash to gra w rodzaju endless runner, w której wcielisz się w super bohaterów z komiksów Marvela. Pokaż światu, kto jest największym superbohaterem w historii!

Odkryj w sobie bohatera

W Marvel Run Jump Smash wcielasz się w role agenta rządowej organizacji S.H.I.E.L.D. Do wyboru mamy Nicka Fury’ego i Marię Hill. W grze biegniesz przed siebie najszybciej jak się da, unikając jednocześnie zbirów oraz przeszkód i starając się zebrać jak najwięcej monet. Oprócz tego, wyznaczone zostały liczne cele, których osiągnięcie umożliwi Ci przejście do kolejnych poziomów. Jeśli chodzi o rozgrywkę, Marvel Run Jump Smash bardzo przypomina Jetpack Joyride.

Podczas gry od czasu do czasu pojawiają się żetony superbohaterów, ukryte międzi zwykłymi monetami. Jeśli wbiegniesz w żeton, przywołasz danego marvelowskiego Avengera, w którego na krótko się wcielisz. Bycie superbohaterem pełni rolę dodatkowego życia – kiedy oberwiesz, spowrotem stajesz się agentem.

Każdy superbohater posiada specjalne zdolności. Iron Man może latać, Kapitan Ameryka potrafi bardzo wysoko skakać, Hulk miażdży wszystko pięściami w swoim własnym stylu. Innych bohaterów, takich jak Spiderman czy Thor, odblokowujesz za pomocą zakupów w wewnątrz aplikacji.  

Marvel Run Jump Smash posiada system ulepszeń, dzięki któremu możesz usprawnić swoich agentów i superbohaterów, na przykład zwiększając ich siłę, aby mogli dłużej biec, lub zwiększając czas trwania power-upów. Dodatkowo, znajdziesz w grze różne bonusy. Zarówno ulepszenia jak i bonusy są dostępne albo poprzez zakupy w wewnątrz aplikacji, albo za monety zebrane w grze. 

Super łatwe sterowanie

Sterowanie w Marvel Run Jump Smash jest super proste, nawet dla zwykłych śmiertelników. W grze znajduje się przycisk skoku i przycisk ataku (aby strzelić z broni lub, aby komuś przyłożyć). Ataki specjalne mogą zostać wyzwolone dzięki przesunięciu palcem przez ekran albo za pomocą przycisku pojawiającego się u dołu ekranu.

Wytrzymać dla herosów

Bohaterowie w Marvel Run Jump Smash bardziej przypominają kreskówkową wersję z Marvel Super Hero Squad opartą na serii figurek, niż tradycyjne postacie z komiksów. Dlatego też gra z pewnością zachwyci młodszą publiczność, która jest mocniej zaznajomiona z tym właśnie fragmentem świata Marvela.

Zarówno postacie, jak i tło gry zostały znakomicie narysowane i ożywione pięknymi kolorami. Niestety, poczas testów na Galaxy Nexus gra była pełna opóźnień, zdarzały się błędy, a nawet bywało, że nagle się wyłączała. Do tego ładowanie trwa okropnie długo...

Zabawna, lecz przewidywalna

Jak to zwykle bywa w grach endless runner, Marvel Run Jump Smash nie wnosi niczego specjalnie oryginalnego. Jeśli jednak jesteś fanem komiksów i podobała Ci się gra Jetpack Joyride, na pewno się nie rozczarujesz.

Marvel Run Jump Smash

Download

Marvel Run Jump Smash 1.0.2

Opinie użytkowników o Marvel Run Jump Smash